PASKE-ELTA-1-660x316

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ
Αρχαιρεσιών της 20 & 21 Φεβρουαρίου 2018
Συνδυασμού
Π Α Σ Κ Ε – Ε Λ Τ Α
ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΑΧΥΔΡΟΜΩΝ ΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ & Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.

1 .ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Βασιλ. Μ.Δ. Καλλιθέας
2. ΑΝΔΡΕΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωα. Κ.Μ.Δ. Αθήνας 15
3. ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΟΘΩΝ του Κων. Κ.Μ.Δ. Περιστερίου
4. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Δημ. Μ.Δ. Νέας Σμύρνης
5. ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεω. Κ.Μ.Δ. Κηφισιάς
6. ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Σπ. Μ.Δ. Ηλιουπόλεως
7. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κων. Μ.Δ. Ραφήνας
8. ΚΟΝΙΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Σπύρ. Κ.Μ.Δ. Παλ. Φαλήρου
9.  ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Φιλίπ. Κ.Μ.Δ. Αθήνας 15
10.ΚΟΥΚΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Παντ. Μ.Δ. Χαϊδαρίου
11.ΚΟΥΤΟΥΓΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεω. Κ.Μ.Δ. Αμαρουσίου
12.ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Γεω. Μ.Δ. Ψυχικού
13.ΛΑΜΠΑΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Νικ. Μ.Δ. Αθήνας 17
14.ΛΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεω. Κ.Μ.Δ. Ιλίου
15.ΝΤΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Μιχ. Μ.Δ. Βύρωνα
16.ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασ. Μ.Δ. Ν. Ιωνίας
17.ΠΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ελευθ. Μ.Δ. Ν. Ηρακλείου
18.ΣΕΒΑΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηρακ. Μ.Δ. Ζωγράφου
19.ΣΙΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Κων. Μ.Δ. Καλλιθέας
20.ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γαβρ. Μ.Δ. Χαλανδρίου
21.ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Ευθ. Μ.Δ. Αχαρνών
22.ΤΖΙΜΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του Ευαγγ. Κ.Μ.Δ. Αθήνας 11
23ΤΣΙΟΥΤΣΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Στέλ. Μ.Δ. Χαϊδαρίου
24.ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Νικ. Μ.Δ. Αγ. Παρασκευής
25.ΧΡΕΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοδ. Μ.Δ. Αργυρούπολης
26.ΨΥΧΑΛΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του Γεωργ. Κ.Μ.Δ. Αμαρουσίου

ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΣΤ

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Λαμ. Κ.Μ.Δ. Αθήνας 10
2. ΒΑΣΑΡΑΜΒΑΣ ΡΩΣΣΕΤΟΣ του Νικητ. Κατ. Κερατέας
3. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Χαραλ. Κ.Μ.Δ. Ιλίου
4. ΓΙΑΛΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Εμμ. Μ.Δ. Καλλιθέας
5. ΔΗΜΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Λεων. Κ.Μ.Δ. Αθήνας 15
6. ΔΟΞΑΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Εμμ. Κ.Μ.Δ. Ιλίου
7. ΖΩΝΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου Μ.Δ. Νέας Ιωνίας
8. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ του Δημ. Μ.Δ. Αθήνας 12
9. ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Σπ. Μ.Δ. Ηλιουπόλεως
10.ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Φωτ. Μ.Δ. Αργυρούπολης
11.ΚΛΕΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Περ. Μ.Δ. Αιγάλεω.
12.ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Φιλίπ. Κ.Μ.Δ. Αθήνας 15
13.ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Γεωργ. Μ.Δ. Ν. Φιλαδέλφειας
14.ΛΑΖΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Χρ. Μ.Δ. Αγ. Παρασκευής
15.ΛΑΜΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του Νικ. Κ.Μ.Δ. Δάφνης
16ΛΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεω. Κ.Μ.Δ. Ιλίου
17.ΜΕΝΟΥΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Αντ. Μ.Δ. Ν. Ιωνίας
18.ΜΠΟΥΝΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημ. Μ.Δ. Αιγάλεω.
19.ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικ. Μ.Δ. Αθήνας 12
20.ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασ. Μ.Δ. Νέας Ιωνίας
21.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Φιλίππ. Μ.Δ. Αθήνας 17
22.ΣΙΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Κων. Μ.Δ. Καλλιθέας
23.ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικ. Μ.Δ. Αχαρνών
24.ΦΥΛΛΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεω. Μ.Δ. Άνω Λιοσίων
25.ΧΡΕΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοδ. Μ.Δ. Αργυρούπολης
26.ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωαν. Κ.Μ.Δ. Γλυκών Νερών

ΓΙΑ ΤΟ ΕΚΑ

1. ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Στυλ. Μ.Δ. Αιγάλεω
2. ΒΗΧΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικ. Μ.Δ. Αγ. Παρασκευής
3. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεω. Μ.Δ. Χολαργού
4. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του Ζαχ. Μ.Δ. Βύρωνα
5. ΚΑΠΝΙΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημ. Μ.Δ. Χαϊδαρίου
6. ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεω. Μ.Δ. Ζωγράφου
7. ΠΑΙΔΑΡΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΦΙΛΛΗΣ του Κ. Μ.Δ. Κορωπίου
8. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Θεοδ. Μ.Δ. Αχαρνών
9. ΣΗΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Δημ. Μ.Δ. Βούλας
10.ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθ. Μ.Δ. Αχαρνών
11.ΤΕΚΤΟΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Νικ. Κ.Μ.Δ. Ιλίου
12.ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γεω. Κ.Μ.Δ. Παλ. Φαλήρου

ΓΙΑ ΤΗΝ Ε.Ε.

1. ΜΕΝΟΥΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Αντων. Μ.Δ. Νέας Ιωνίας
2. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ του Βασ. Μ.Δ. Ανω Λιοσίων
3. ΣΕΡΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παντ. Κ.Μ.Δ. Γλυφάδας
4. ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στ. Μ.Δ. Ζωγράφου
5. ΤΕΚΤΟΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Νικ. Κ.Μ.Δ. Ιλίου
6. ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικ. Μ.Δ. Αχαρνών

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΗΣ ΠΑΣΚΕ ΤΑΧΥΔΡΟΜΩΝ 

ΕΛΤΑ ΑΘΗΝΑΣ & Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΣΗΜΑ ΠΑΣΚΕ

Ο ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

ΧΡΕΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ