ΕΚΛΟΓΗ ΝΕΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΤΗΣ ΠΟΣΤ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ 35ου ΣΥΝΕΔΡΙΟΥ – ΟΙ ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΠΑΡΑΤΑΞΗ

Συναδέλφισσες, Συνάδελφοι,
Σας παραθέτουμε ολοκληρωμένα, με βάση τα αποτελέσματα του 35ου Συνεδρίου, τους εκλεγέντες στα νέα όργανα της ΠΟΣΤ.

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ

1. ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2. ΑΝΔΡΕΟΥ ΒΑΝΙΑ
3. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5. ΒΡΕΝΤΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
6. ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7. ΚΛΗΡΟΝΟΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
8. ΚΟΥΜΑΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
9. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
10. ΛΑΖΑΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
11. ΜΑΝΤΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
12. ΜΠΑΚΕΛΛΑΣ ΗΛΙΑΣ
13. ΜΠΛΙΑΤΣΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
14. ΠΑΠΑΔΩΡΟΘΕΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
15. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
16. ΣΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
17. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
18. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19. ΤΣΙΣΚΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
20. ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΚ

1. ΓΚΡΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2. ΜΠΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΪΟΣ
3. ΜΥΛΩΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
4. ΜΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΔΑΚΕ ΕΛ-ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΩΝ

1. ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
2. ΜΑΛΕΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3. ΝΤΟΝΤΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
4. ΠΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΔΑΚΕ ΑΝΑΝΕΩΣΗ

1. ΚΑΝΔΑΡΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
2. ΚΑΤΣΑΡΓΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
3. ΡΟΥΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΔΑΚ

1. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
3. ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ

1. ΓΚΟΥΝΤΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΚΟΣ
3. ΠΑΝΑΓΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
4. ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
5. ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΚ

1. ΛΑΣΚΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΔΑΚΕ ΕΛ-ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΩΝ

1. ΠΛΙΑΚΟΣ ΑΚΥΛΑΣ

ΠΑΡΑΘΕΡΙΣΤΙΚΑ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ

1. ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2. ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ
3. ΚΟΡΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
4. ΜΑΡΚΕΣΙΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
5. ΦΕΡΑΔΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΚ

1. ΝΤΑΛΑΜΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΔΑΚΕ ΕΛ-ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΩΝ

1. ΕΞΑΚΟΙΔΗΣ ΑΡΧΟΝΤΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΚΟΠΩΝ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ

1. ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
2. ΛΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
3. ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΚ

1. ΓΑΤΣΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΔΑΚΕ ΕΛ-ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΩΝ

1. ΣΠΑΧΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΕΑ ΕΛΤΑ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ

1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2. ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΟΣΤ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ

1. ΚΑΠΑΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2. ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3. ΣΤΕΙΡΟΥ ΦΙΛΟΜΗΛΑ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΚ

1. ΣΙΑΦΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΔΑΚΕ ΕΛ-ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΩΝ

1. ΜΟΥΚΑΤΑΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ

1. ΣΙΚΟΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2. ΔΗΜΟΥ ΗΛΙΑΣ
3. ΠΛΑΓΓΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΚ

1. ΣΕΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΔΑΚΕ ΕΛ-ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΩΝ

1. ΚΟΛΣΟΥΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΕΑ ΕΛΤΑ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ

1. ΓΕΩΡΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΝΩΜΟΔΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ

1. ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΤΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΖΗΜΙΩΝ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ

1. ΜΑΡΑΒΙΤΣΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
2. ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
ΣΩΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ

1. ΜΠΙΧΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
ΜΑΡΕΝΤΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
2. ΓΙΑΝΝΟΣΠΥΡΟΣ ΣΑΒΒΑΣ -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ

1. ΠΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
ΛΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
2. ΑΥΓΟΥΣΤΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ

1. ΣΤΕΙΡΟΥ ΦΙΛΟΜΗΛΑ -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
2. ΛΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
ΣΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΩΝ ΜΕΤΑΒΟΛΩΝ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ

1. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
ΛΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
2. ΣΙΔΕΡΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΟΝΤΑΣ -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΠΡΟΑΓΩΓΩΝ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ

1. ΣΩΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
ΣΤΕΙΡΟΥ ΦΙΛΟΜΗΛΑ -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
2. ΓΕΩΡΓΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
ΚΑΠΑΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

Γ.Σ.Ε.Ε.

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ

1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
2. ΜΠΑΚΕΛΛΑΣ ΗΛΙΑΣ
3. ΑΝΔΡΕΟΥ ΒΑΝΙΑ
4. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΔΑΚΕ – ΑΝΑΝΕΩΣΗ

1. ΔΕΜΑΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

Π.Υ.Σ. ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ

1. ΓΕΩΡΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
ΜΑΡΕΝΤΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

Π.Υ.Σ.Π.Δ. ΔΙΚΤΥΟΥ ΛΙΑΝΙΚΗΣ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ

1. ΤΣΙΣΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΚΟΣ -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

Π.Υ.Σ. Π.Δ. ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ

1. ΛΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
ΜΑΡΚΕΣΙΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

Π.Υ.Σ. Π.Δ. ΠΕΙΡΑΙΑ&ΑΙΓΑΙΟΥ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ

1. ΚΟΡΑΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
ΣΤΕΙΡΟΥ ΦΙΛΟΜΗΛΑ -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

Π.Υ.Σ. Π.Δ. ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ-ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ

1. ΒΑΒΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
ΓΚΙΟΥΛΟΥΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

Π.Υ.Σ. Π.Δ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ

1. ΛΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

Π.Υ.Σ. Π.Δ. ΗΠΕΙΡΟΥ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ

1. ΒΑΡΑΓΓΟΥΛΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
ΚΟΤΣΑΡΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

Π.Υ.Σ. Π.Δ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ-ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ

1. ΓΕΩΡΓΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
ΜΠΛΙΑΤΣΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

Π.Υ.Σ. Π.Δ. ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ-ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ

1. ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
ΣΩΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

Π.Υ.Σ. Π.Δ. ΚΡΗΤΗΣ

ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ

1. ΓΚΟΥΒΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΩΝ Π.Ο.Σ.Τ.

Αριστοτέλους 11-15
Αθήνα, 104 32

E-Mail: post@postnet.gr
Τηλέφωνο: 210 5200301
Κατασκευή & Φιλοξενία: Komvos.gr